top of page

GLIWICE, POLAND

ogród 
dreams come
true

11   /   06   /   2022

Przedstawiamy Wam projekt ogrodu z częścią wypoczynkową.

Wszystkie elementy projektowe są zachowane w spójnej, jasnej i przytulnej kolorystyce.

Wychodząc na taras możemy pod żaglem, skorzystać z części wypoczynkowej. Z wygodnych foteli i kanapy rozpościera się piękny widok na okoliczne lasy i pola, a niebo odbija się w tafli wody basenu, który dzieli przestrzeń.

Wieczorem w klimatycznie oświetlonym i celowo obniżonym siedzisku możemy usiąść i rozpalić ognisko.

Po lewej stronie basenu znajduje się prysznic i całoroczne jacuzzi, cała konstrukcja ma nas oddzielić od wiatru i sąsiada, jednocześnie swoją bryłą i oświetleniem niesamowicie buduje nastrój.

Po prawej stronie basenu znajdują się wygodne leżaki, uwzględniając strony świata pozwalają na opalanie i wypoczynek na słońcu.

Najważniejszym elementem projektu jest "jadalnia zewnętrzna".

To miejsce spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Znajdziemy tam wielki stół wraz z zewnętrzną ogrodową kuchnią. Ta część została oddzielona ścianą o wysokości 180 cm, dzięki temu zyskujemy intymność do rozmów. Ściana została przez nas zaprojektowana z kilku powodów. To nie tylko ściana, na wierzchołu znajdują się rośliny w donicach oraz wsparta konstrukcja, dzięki której nad stołem zwisają kwiaty i nastrojowe oświetlenie, niczym we Włoszech.

Z drugiej strony ściana pełni funkcję kina letniego, gdzie na wygodnych poduchach możemy oglądać nasze ulubione filmy.

W drugiej części ogrodu mamy wolną przestrzeń do np. gry w piłkę oraz w dalszej części szklarnię i zielnik. Musielibyście zobaczyć te pomidory! Coś niesamowitego. 

Całość projektu uzupełniają, starannie dobrane rośliny. 

Nie możemy się doczekać efektu końcowego :)

bottom of page